KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 9412337
nr 941 2337
Färgetsningar
6 st, Oidentifierad konstnär, signerad, Motiv från Paris, motivet: 10x6, 8x12
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 februari 2015
kl 18:18:11
13/2 17:48:04